вівторок, 17 березня 2020 р.

Жовтень

Посвята в козачата
11 жовтня 2019 року, напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва, відбулося свято, на яке з нетерпінням чекали вихованці початкової школи. Адже хлопці 1-А та дівчатка 1-Б класів поповнили ряди шкільної козацької сотні імені Кирила Розумовського. Тепер вони – юні козачата! Та отримати це почесне звання було непросто. Треба було пройти ряд випробувань. Юні козачата успішно впоралися з усіма творчими завданнями. Вони демонстрували зі шкільної сцени свої здібності і таланти: декламували вірші, співали козацьких пісень, завзято танцювали. Церемонію посвяти в юні козачата провів отаман шкільної козацької сотні – Дмитро Жотік. Учні дали козацькому товариству урочисту обіцянку: бути чесними, дружніми, сміливими. Привітали нове поповнення шкільного козацтва: директор ліцею – інтернату – Ірина ТЕРЕЩЕНКО, депутати Глухівської міської ради – Анатолій МОСКАЛЕНКО та Володимир ПРОКОПЕНКО, в. о. командира в/ч 3958 – Руслан ГРАБОВСЬКИЙ. Вони побажали учням наснаги, успіхів у навчанні, реалізації всіх мрій та задумів. Учні молодшої школи вручили подарунки представникам військової частини та вітали зі святом – Днем захисника України!

Але самим головним моментом свята –стала козацька каша, якою пригощали учнів, вчителів, батьків військові. А яка вона смачна, бо приготована з любов’ю та ще і на польовій кухні.
Святкували і смакували всі разом – учні, вчителі, батьки та наші гарні сусіди – представники військової частини 3958.
Вітаємо маленьких козачат і сподіваємося, що вони будуть гідними нащадками славного роду козацького!


Привітали військових 15 ОМПБ 58 бригади
Колектив ліцеїстів 1-А класу та паняночок 1-Б класу Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою власноруч виготовили листівки із привітаннями, малюнки та закупили солодощі для воїнів ООС до Дня захисника України. В листівочках вихованці висловили слова вдячності воїнам-захисникам та побажали нашим героям з перемогою повернутися до рідних домівок. У щирі, нелукаві слова подяки героям, діти вкладали теплоту своїх сердець. Ці частиночки дитячої любові і поваги стануть своєрідним оберегом для захисників нашої Батьківщини. Адже кожна листівка несе з собою тільки добро, позитивну енергетику та захист. А там, на передовій, щирі слова неодмінно додадуть воїнам віри та витривалості, вбережуть від ворога. Дітвора ж була щаслива від того, що долучилася до такої важливої справи. Радує серце те, що вони хочуть вкласти свою частиночку для захисту рідної землі - рідної неньки-України.


День захисника України щорічно відзначають 14 жовтня, починаючи з 2014 року! Це свято — привід нагадати кожному, що захист Батьківщини — це найвищий обов’язок.
З нагоди Дня захисника України, а також до свята Покрови Пресвятої Богородиці, ліцеїсти 1-а класу під керівництвом вихователя Шевченко Т.І. прийняли участь і стали переможцями у Всеукраїнському онлайн-конкурсі «Захисники України» від сайту «На урок», де перевірили свої знання, дізналися цікаві факти про минуле своєї країни та проаналізували історію українського війська від часів козацтва до сьогодення.
Цей дистанційний проект дозволив учням продемонструвати свої знання. Завдання дуже цікаві та креативні!

Ми – підприємливі
Насичений цікавими подіями був тиждень для учнів 1-А класу. Тиждень отримав назву «Ми – підприємливі». Учні доводили, що мають якості підприємливої людини: створили «Візуальний словник», стали маленькими добродіями.
Особливе задоволення діти отримали від математичної естафети, адже за правильно виконані завдання отримували «гроші», вчилися їх рахувати у команді «підприємців». Створили класне «грошове дерево», яке спонукало дітей наполегливо працювати на спільний результат.
Грошове дерево поповнилося купюрами, а діти – практичними навичками.
Учні вчилися висловлювати ідеї, які потрапили до скарбнички, що можуть вони зробити вже сьогодні. Як з найбільшою користю можна використати спільно зароблені кошти? Що робити із нереалізованим товаром? У дискусії народжувалося вміння прийняття спільного рішення і формувалися життєво необхідні компетентності.


Благодійний ярмарок
Вже стало доброю традицією в Глухівському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою щедрої осінньої пори проводити благодійну ярмарку.

Ми живемо у скрутні часи. Зараз у душах багатьох людей хаос. Знецінюються моральні та духовні цінності. Дехто втрачає людину у собі. Саме тому педагогічний колектив прагне відродити у молодого покоління бажання жити за заповіддю: роби добро, допомагай ближньому. Тільки так ми виховаємо справжню людину з чистою душею і добрим серцем.
Саме цей ярмарок довів, що не залишилося жодної байдужої душі, — всі класи взяли активну участь у заході. Чого тільки не було на столах! На продаж було виставлено випічку різних видів: пиріжки, тістечка, печиво, калачі (все виготовлене своїми руками або за допомогою батьків).



Екскурсія до осіннього парку
Нині осінь нас чарує,
Неповторна, чарівна,
Різні барви нам дарує
І дивує нас вона.
Виглядає так казково
Восени і парк, і гай,
Розмаїттям кольоровим
Прикрашає рідний край!
Давно минуло тепле літо, блискавкою промайнув вересень і у природі вже повноправно панує жовтень, найяскравіший місяць осені.
Неможливо не захоплюватись цією порою, адже природа дарує неймовірне різнобарв’я кольорів та фарб.
23 жовтня учні 1-а класу здійснили екскурсію до осіннього парку, щоб сповна відчути неповторну красу осені, закріпити свої знання про осінні зміни в природі та насолодитися порою бабиного літа.
Діти гралися в різні рухливі ігри та бавилися осіннім листям. Вони отримали безліч позитивних емоцій та хороший настрій.


Екскурсія на молочну ферму

29 жовтня учні 1-х класів здійснили подорож до МКТ ТОВ " Велетень". Ферма є досить великою, так як налічує близько 2000 голів великої рогатої худоби. Діти ознайомилися з новими можливостями сучасного агробізнесу. Вони побачили в яких умовах утримуються тварини та як працює доїльна зала. Цікаво, що в процесі доїння повністю виключений контакт молока з повітрям, а низька температура камер для зберігання молочної продукції попереджує процес скисання.
Висловлюємо щиру вдячність Суходубу Віктору Васильовичу за цікаву та змістовну екскурсію.



Немає коментарів:

Дописати коментар